Kombinovaná liečba akné – metóda 3 krokov

Kombinované ošetrenie v sebe spája tri metódy, ktoré vedú k dokonalej pleti. Preto hovoríme o tzv. metóde troch krokov.

V prvom kroku sa prevedie ultrazvukové čistenie pleti. Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

V druhom kroku sa na vyčistenú pleť nanáša a vpravuje sérum kyseliny hyalurónovej. Jej účinky pre pleť sú vynikajúce. Poskytuje  dokonalú hydratáciu pleti zvnútra, zjemňuje a vyhládza kožu, tonizuje a rozžiaruje vzhľad pokožky. Pleť je po aplikácii kyseliny ako znovuzrodená.

V treťom kroku sa klientovi aplikuje led -svetelná terapia. Umocňuje to vstrebanie séra s kyselinou do najhlbších vrstiev. Pleť je vyhladená a zbavená vrások. Je viditeľne pevnejšia a použitím tretieho kroku celkový efekt omladenia vydrží až niekoľko týždňov. Led terapia dokonale vypne pleť a stiahne póry. Výsledky po ošetrení touto metódou „TROCH KROKOV“ sú okamžite viditeľné. Metóda má u klientov veľký ohlas práve preto, že na výsledný efekt klient nečaká. Príďte sa aj Vy presvedčiť o účinnosti tejto metódy a Vaša pleť sa Vám odvďačí krásnym žiarivým vzhľadom.

Cenník k danému úkonu
Kombinovaná liečba akné
Kombinovaná liečba akné
50,-€

Kombinované ošetrenie v sebe spája tri metódy, ktoré vedú k dokonalej pleti. Preto hovoríme o tzv. metóde troch krokov.

50,-€