Turbokryolipolýza

Je to kryolipolýza, ktorá je účinnejšia a silnejšia. Spája v sebe ošetrenie vysokého zamrazenia tuku v kombinácii so SOFT LASEROM pre dokonalú postavu za krátky čas. 

Prečo práve metóda TURBO so softlaserom? V čom spočíva? 

Táto metóda sa líši od bežných klasických kryolipolýz vyššou účinnosťou nakoľko parametre prístroja dovoľujú intenzívnejšie teplotné ošetrenie pri kratšom čase. Celková procedúra trvá cca 20 min. 

Mraziace platne sa zamrazujú – mrazí sa až do -10 stupňov, čo pôsobí na tukové tkanivo deštrukčne – oproti pôvodným ošetreniam.

Pri výkone mrazenia v samotnej hlavici dochádza k druhej fáze ošetrenia, kde sa zvolené miesto ošetruje SOFT LASEROM, ktorý znásobuje rozpustenie tukových buniek, podporuje tvorbu kolagénu a navyše vypína pokožku, pomáha spevňovať a odstraňuje strie.

Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami. Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

 

Predtým Potom
Cenník k danému úkonu
Turbokryolipolýza
Turbokryolipolýza
30,-€ > nasatie

Je to kryolipolýza, ktorá je účinnejšia a silnejšia. Spája v sebe ošetrenie vysokého zamrazenia tuku v kombinácii so SOFT LASEROM pre dokonalú postavu za krátky čas.

30,-€ > nasatie