Zlatý lifting krku a dekoltu

Ošetrenie s kyselinou hyalurónovou a čiastočkami zlata. 

Trápi aj Vás ochabnutý krk? Zaznamenávate pokles a prvé vrásky? Túžite po zvodne žiarivom dekolte? Máme pre Vás ideálne riešenie.

Toto unikátne ošetrenie je riešením pre spevnenie krku a dekoltu. Koža sa spevní, vypne, dekolt ostáva krásne žiarivý a pôsobí mladistvým dojmom. Ošetrenie prebieha v niekoľkých krokoch. Najprv sa klientke vpraví do celej oblasti liftingové sérum s kyselinou hyalurónovou a to unikátnym prístrojom Vitalinjector. Tým zabezpečíme, že sa všetky cenné látky dostanú priamo do podkožia a kyselina hyalurónová krásne zhydraduje a omladí celú oblasť.

Potom sa nanáša špeciálna 15 min. kúra , ktorá obsahuje čiastočky zlata a tie pokožku rozžiaria, zjednotia a vypnú. V závere sa odstránia nevstrebané kúsky zlatej terapie a pleť je v obnovenom stave! Ideálne riešenie pre všetkých ktorí túžia po nádhernej  zamatovej pokožke.

Odporúčaný počet ošetrení sa stanovuje podľa stavu kože a ochabnutia. Po ukončení ošetrenia však efekt pretrváva aj niekoľko mesiacov!

Cenník k danému úkonu
Zlatý lifting krku a dekoltu
Zlatý lifting krku a dekoltu
100,-€

Ideálne riešenie pre všetkých ktorí túžia po nádhernej zamatovej pokožke. Odporúčaný počet ošetrení sa stanovuje podľa stavu kože a ochabnutia. Po ukončení ošetrenia však efekt pretrváva aj niekoľko mesiacov!

100,-€