Lymfatická masáž SONODERM XXL

Špičkový certifikovaný prístroj SONODERM XXL od popredného výrobcu zdravotných zariadení – Vám zabezpečí okamžité zoštíhlenie a odstraňuje aj ťažké formy celulitídy.

Prístroj umožňuje nastavenie a výber vhodného programu ako aj intenzity. 

USG vlna dokonale pracuje v podkoží a rozbíja tukové zhluky okamžite. Samotné základné ošetrenie trvá cca.20 minút /lokalitu pri vysokej intenzite. Zákazník pritom nie je nijako obmedzený ani nemá nepriaznivé pocity. Naopak.

Ošetrenie je príjemné, pripomínajúce masáž. Ošetrenie je veľmi vhodné pre dokonale vytvarovanie postavy, zoštíhlenie a na všetky formy celulitídy, aj na veľmi ťažké formy. 

Ultrazvuk je nebolestivý a pritom ošetrenie je vysoko efektívne. Efekt vidno okamžite po ošetrení, odporúčajú sa však viac ošetrení. Po ošetrení sa klient vracia do bežného pracovného života, nie je nijako obmedzený. Vhodná je aj lymfatická masáž pre rýchlejšie odplavenie škodlivín z tela. Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami. Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

Cenník k danému úkonu
Lymfatická masáž SONODERM XXL
Lymfatická masáž SONODERM XXL
35,-€ / dolné končatiny

Správne fungovanie lymfatického systému je pre nás kľúčové, pretože práve vďaka nemu sa z tela odplavujú odpadové látky a toxíny.

35,-€ / dolné končatiny