Injekčná lipolýza –VITAL SLIM

Je to unikátne, prevratné , bezbolestné a krátke , ambulantné ošetrenie, kde sa klient zbaví tuku aj celulitídy takmer na počkanie. Po prvý krát v histórii neinvazívnej liposukcie môžeme hovoriť aj o liečbe obezity a modelácii kontúr tela!

Do oblasti podkožia, teda tuku, sa vpravujú látky rozpúšťajúce tukové bunky, plošne, bezbolestne- prístrojom VITAL INJECTOR. Účinná látka : Mesoline slim,al. bodyfirm sa teda aplikuje množstvom mikrovpichov do problémových partií . Akoby klient dostal „tukožrútske mikro- injekcie“.

Kombináciou týchto prípravkov sa dosahuje zlepšenie prieniku účinných látok do bunky a  odbúravanie tuku i celulitýdy sa 100 násobne zvyšuje. Viditeľne a v kratšom čase.

Produkty Mesoline Slim & Bodyfirm eliminujú lokalizované tukové zásoby, zmierňujú efekt pomarančovej kože, obnovujú pevnosť a plnosť kože. Stimulujú tiež prirodzenú lymfatickú drenáž. Hlavnými účinnými zložkami sú : fosfatidylcholín a kyselina deoxycholánová. Prídavné zložky sú L carnitín, kofein,Centella Asiatica, Ruscusu aculeatus a kremík. boli vyvinuté vo výskumných laboratóriách MD Skin Solutions, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom kvality pre kozmetické aj zdravotnícke výrobky a spĺňajú všetky postupy, označenia a certifikácie EN ISO 13485:2012.

Preto toto ošetrenie poskytuje klientom záruku tej najvyššej kvality a efektu. Ktoré oblasti sa ošetrujú? Ošetrovať možno ktorékoľvek oblasti so súvislou vrstvou tuku i celulitídy, najčastejšie sú to oblasť brucha, pásu, bokov, stehien. Veľmi obľúbenou lokalitou je dvojitá brada, paže a kolená. Ošetrenie sa využíva aj na korekciu nepravidelností po klasickej liposukcii..

Je zákrok bolestivý?

Bolestivosť je minimálna až žiadna. Zákrok vykonávame mezoterapeutickou pištoľou, jedinou svojho druhu, kde vďaka rýchlosti vpichu a veľmi jemnej ihly bolesť temer neregistrujete. U citlivých klientov možno naniesť anestetický krém a tak klient necíti nič.

Cenník k danému úkonu
Injekčná lipolýza –VITAL SLIM
Injekčná lipolýza –VITAL SLIM
100,-€ / lokalita

Je to unikátne, prevratné , bezbolestné a krátke , ambulantné ošetrenie, kde sa klient zbaví tuku aj celulitídy takmer na počkanie. Po prvý krát v histórii neinvazívnej liposukcie môžeme hovoriť aj o liečbe obezity a modelácii kontúr tela!

100,-€ / lokalita