Scarlett

SCARLETT je  veľmi populárne ošetrenie vo všetkých vyspelých  krajinách. Je to  jediné ošetrenie svojho druhu , ktoré  dokáže priniesť  pleti rýchly a žiarivý vzhľad. Dokonale hĺbkovo vyčistí, nabije pleť vitamínmi a „zliftuje“ kožu.

Zahŕňa:

  • povrchovú diamantovú dermabráziu /zjemnenie pokožky/
  • hĺbkové vyčistenie profi- ultrazvukom /stiahnutie rozšírených  pórov/
  • aplikáciu vitamínovej masky
  • lifting tváre / S – LIGHT   fototerapy/

Dokonalé vyčistenie, omladenie pleti a žiarivá koža v podobe tohto ošetrenia s vpravením vitamínov.

Klientovi sa počas ošetrenia zjemní pokožka prevedením diamantovej dermabrázie-povrchovej. Odstránime zvyšky suchej a zrohovatenej kože, zbavíme sa starých nánosov. Následne sa prevedie ošetrenie: ultrazvukové čistenie pleti. Hĺbkové vyčistenie.

Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

Na takto pripravenú kožu sa nanáša vitamínové sérum – maska. Jej účinky pre pleť sú vynikajúce. Poskytuje dokonalú hydratáciu pleti zvnútra, zjemňuje a vyhládza kožu, tonizuje a vitamín C  rozžiaruje vzhľad pokožky.  Pleť je po aplikácii ako znovuzrodená.

V závere sa prevádza lifting tváre. Umocňuje to vstrebanie vitamínov  do najhlbších vrstiev. Pleť je vyhladená a zbavená vrások. Je viditeľne pevnejšia a použitím liftingu  –  celkový efekt omladenia vydrží až niekoľko týždňov. Fototerapiou sa pleť viditeľne spevňuje a vypína.

Výsledky po ošetrení touto metódou „SCARLETT“ sú okamžite viditeľné. Metóda má u klientov veľký ohlas  práve pre to, že na výsledný efekt klient nečaká. Príďte sa aj Vy presvedčiť o účinnosti tejto metódy a Vaša pleť sa Vám odvďačí krásnym žiarivým vzhľadom.

Cenník k danému úkonu
Scarlett
Scarlett
100,-€

SCARLETT je veľmi populárne ošetrenie vo všetkých vyspelých krajinách. Je to jediné ošetrenie svojho druhu, ktoré dokáže priniesť pleti rýchly a žiarivý vzhľad. Dokonale hĺbkovo vyčistí, nabije pleť vitamínmi a „zliftuje“ kožu.

100,-€