Dermabrázia diamantová

Metóda, ktorá slúži k zlepšeniu vzhľadu pleti. Je to efektívne ošetrenie, dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek za pomoci diamantovej brúsiacej hlavice v kombinácii s vákuom.

Výsledkom je odľahčená, jemná pleť. Dochádza k redukcii pórov s odstránením ich obsahu. Efektívne a rýchlo zbaví Vašu pleť prebytočného mazu a nečistôt. Textúra kože sa zlepšuje a zjednocuje. Súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky.

Zákrok je určený najmä pre osoby s mastnejším typom pleti, pri problémoch s akné a nerovným povrchom pleti. Tiež je veľmi efektívny pri pigmentáciách a jazvičkách. Ošetrenie je nebolestivé, prípadné začervenanie vymizne do pár hodín. Metódu je vhodné kombinovať  s ultrazvukovým čistením a rôznymi LeD – laserovými technikami podľa individuálnych potrieb každého klienta. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá. Vhodné pre všetky typy pleti. Pre mastnú, pórovitú so sklonom k akné, ale tiež aj pre normálnu, zrelú či citlivú z dôvodu riadneho vyčistenia a omladenia. Metódu je vhodné kombinovať  s ultrazvukovým čistením a rôznymi Led – laserovými technikami podľa individuálnych potrieb každého klienta.

Cenník k danému úkonu
DERMABRÁZIA - diamantová

Cena zahŕňa odstránenie vrások a jaziev v oblasti tváre

15,-€