Luxury

Túžite po dokonale jemnej a vyčistenej pleti bez rozšírených pórov? Trápia Vás  rôzne nedokonalosti ,vyrážky a jazvy? Chcete omladnúť a oslniť krásnou tvárou?   Doprajte si  LUXURY.

Luxury v sebe spája najmodernejšie medicinálne  techniky pre krásnu pleť :

  • medicinálne ultrazvukové hĺbkové čistenie tváre
  • HF ozónovú terapiu tváre
  • Maska s obsahom séra  kyseliny hyalurónovej

Prečo práve ošetrenie „LUXURY“?

Kombinované ošetrenie  v sebe spája najúspešnejšie  metódy , ktoré vedú k dokonalej pleti.

V prvej fáze ošetrenia sa prevedie medicinálne ultrazvukové čistenie pleti.

Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

V druhej fáze ošetrenia sa  začne prevádzať ozónová HF  terapia. Tá slúži na dokonalú dezinfekciu kože, na stiahnutie rozšírených pórov a skľudnenie podráždenej problémovej pleti. Výborné výsledky ozónu sa zaznamenávajú  tiež  pri aknóznej  pleti.

Následne sa na vyčistenú pleť nanáša a vpravuje maska so  sérom kyseliny hyalurónovej. Jej účinky pre pleť sú vynikajúce. Poskytuje  dokonalú hydratáciu pleti zvnútra, zjemňuje a vyhládza kožu, tonizuje a rozžiaruje vzhľad pokožky. Pleť je po aplikácii  ako znovuzrodená. Výsledky po ošetrení touto metódou sú okamžite viditeľné. Metóda má u klientov veľký ohlas  práve pre to, že na výsledný efekt klient nečaká.  Príďte sa aj Vy presvedčiť o účinnosti tejto metódy a Vaša pleť sa Vám odvďačí krásnym žiarivým vzhľadom.

Cenník k danému úkonu
LUXURY ošetrenie
LUXURY ošetrenie
50,-€

medicinálne ultrazvukové hĺbkové čistenie tváre
HF ozónovú terapiu tváre
Maska s obsahom séra kyseliny hyalurónovej

50,-€