Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je ideálnym riešením na spevnenie ochabnutia pokožky, kontúr tela a modeláciu. Redukuje prebytočné tukové vankúšiky a odstraňuje celulitídu.

V estetickej oblasti využíva už veľmi dlho. Rádiofrekvenčná vlna preniká do pokožky, približne 15-20 nm do tkaniva, kde zvyšuje teplotu a zahrieva bunky až na 48 stupňov. Takto sa stimuluje metabolizmus buniek, podporuje sa tvorba kolagénu a elastínu. Cielené prehriatie kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky.

Pre zvýšenie účinku sa počas ošetrenia používajú gélové prípravky s cielenými účinkami. Ošetrenie je vysoko bezpečné a účinné. Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami. Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

Cenník k danému úkonu
Rádiofrekvencia
Rádiofrekvencia
30,-€ / lokalita

Rádiofrekvencia je ideálnym riešením na spevnenie ochabnutia pokožky, kontúr tela a modeláciu. Redukuje prebytočné tukové vankúšiky a odstraňuje celulitídu.

30,-€ / lokalita